Přejít na obsah

Volnamista.cz

V případě inzerce na Volnámísta.cz si k vašemu firemnímu účtu služba uloží:

  • e-mailovou adresu
  • telefonní číslo
  • IP adresu

Tento mechanismus slouží k ověření identity inzerenta, a pomáhá tak předcházet vystavování podvodných nabídek, zajišťovat bezpečnost služby a chránit naše oprávněné zájmy.

V případě, že inzerent požádá naši technickou podporu o přístup či obnovení přístupu do rozhraní služby skrze kontaktní formulář, je námi ukládáno jméno a příjmení, telefonní číslo, e-mail a text požadavku. Tyto údaje ukládáme, abychom mohli požadavek důkladně prověřit a vyřídit.

Důvody a okolnosti shromažďování údajů uživatelů služby:

  • V případě, že se uživatel rozhodne kontaktovat pomocí naší služby inzerenta, založíme si údaje, které do kontaktního formuláře sám vyplní. Jedná se o jméno a příjmení, telefonní číslo, e-mail uživatele, text a přidané přílohy. Tyto údaje ukládáme z důvodu zpětného kontaktu uživatele s inzerentem. Kontaktní formulář by bez nich nemohl být odeslán.
  • Při nahlášení závadného inzerátu si uložíme  e-mail uživatele a text oznámení, pokud je uveden. Informace slouží k ověření a vyřízení tohoto oznámení.
  • Pro zajištění bezpečnosti služby si v případě přihlášeného uživatele ukládáme IP adresu při každé jeho akci, v případě nepřihlášeného uživatele si ukládáme IP adresu při odpovědi na inzerát (odeslání kontaktního formuláře).

U smazaných inzerátů (jak ručně, tak také uplynutím platnosti) dojde k úplnému vymazání inzerátu, vč. odpovědí, z naší databáze i veškerých dat souvisejících s inzerátem. Takto se stane 180 dní po smazání inzerátu.