Přejít na obsah

Pomáháme těm, kteří to potřebují

V Seznamu se zaměřujeme na dlouhodobou podporu našich partnerů, zvyšování mediální gramotnosti a vyvíjíme naše služby tak, aby je mohl používat úplně kdokoli.

Radana Urbanová

pomahame@firma.seznam.cz

Silné postavení na českém trhu nám umožňuje oslovit širokou veřejnost a tuto příležitost využíváme k tomu, abychom pomáhali potřebným. Chceme to dělat co nejefektivněji, proto se primárně a dlouhodobě zaměřujeme na tři oblasti: kontinuální podporu vybraných partnerů z neziskového sektoru, zvyšování mediální gramotnosti a přístupnost našich služeb.

Záleží nám na tom, aby se lidé na internetu cítili bezpečně a aby se na naše služby mohli spolehnout. Proto je ve spolupráci se špičkovými odborníky neustále zlepšujeme. Naše produkty zároveň zpřístupňujeme i nevidomým.


Podpora neziskového sektoru

Dlouhodobě spolupracujeme s vybranými neziskovými organizacemi, které podporujeme, aby ve své oblasti mohly pomáhat ještě lépe.


Mediální gramotnost

Přinášíme kvalitní a nezávislé zpravodajství a chceme u české populace zvyšovat míru mediální gramotnosti, vzdělávat ji v oblasti ověřování informací i zdrojů a apelovat na její vlastní úsudek a kritické myšlení.