Přejít na obsah

Seznam Médium

Pokud se přihlásíte do služby Seznam Médium (a nejste současně autorem obsahu) neukládáme přímo na službu žádné osobní údaje.

Na službě máte k dispozici odebírání autora, sekce nebo tématu, udělování „Líbí se“ článku a možnost diskuzovat v diskuzích ke článkům.

Všechny tyto možnosti jsou poskytovány jinými službami Seznam.cz, které si uchovávají některé informace u sebe. Podrobnosti najdete v Zásadách zpracování osobních údajů jednotlivých služeb:

Pokud se registrujete do služby Seznam Médium jako autor obsahu, musíte se přihlásit svým účtem, který má ověřené telefonní číslo. Pokud ho ověřené nemáte, tak vás k ověření pomocí SMS vyzveme. Telefonní číslo si v Seznam Médium neukládáme. Ukládá se přímo do vašeho účtu Seznam.cz.

U registrace se vás zeptáme na autorské jméno, které se vyplňuje povinně.

  • Vaši e-mailovou adresu si uchováme pro potřeby indentifikace při přihlašování do vašeho Seznam Médium účtu přes účet Seznam.cz.
  • Autorské jméno se zobrazuje veřejně na vašem autorském profilu na Seznam Médium.
  • Volitelně si můžete nahrát obrázek a vyplnit popisek ke svému profilu, které jsou poté veřejné opět na vašem profilu na službě Seznam Médium.

Zadané články a fotografie v nich zveřejňujeme dle pravidel služby, se kterými musíte při registraci vyjádřit souhlas, abyste mohli články zadávat a fotografie nahrávat.