Přejít na obsah

Milá uživatelko, milý uživateli,

na základě nařízení Evropské unie o ochraně osobních údajů Vás žádáme o vyjádření, jakým způsobem můžeme zpracovávat vaše data pro účely doporučení relevantního obsahu a cílené reklamy. Z toho důvodu se vám zobrazilo dialogové okno, ve kterém máte možnost rozhodnout, jak budeme vaše osobní údaje spravovat.

Služby společnosti Seznam.cz pro účely doporučování obsahu a cílené reklamy neshromažďují žádné citlivé osobní údaje a soukromé aktivity konkrétních uživatelů, ale pracují pouze s daty z historie internetových prohlížečů, a dlouhodobě se je navíc snaží co nejvíce anonymizovat. Na základě těchto dat vám zobrazujeme doporučovaný obsah a cílenou reklamu, ze které jsou také financovány služby, které vám poskytujeme. Veškeré informace o našich uživatelích pečlivě a bezpečně ukládáme na serverech v Praze a dále je nikde nezveřejňujeme.

Nyní máte možnost rozhodnout, jak bychom měli vaše osobní údaje spravovat. Pokud souhlasíte se zpracováním údajů v podobě, kterou navrhujeme, stačí zvolit možnost „Souhlasím“. V případě, že si nepřejete, abychom vaše osobní údaje zpracovávali, klikněte na tlačítko „Další volby“, kde souhlas neudělíte, a to odškrtnutím voleb u nabídky personalizovaná reklama a personalizovaný obsah. Volbu potvrdíte kliknutím na tlačítko „Potvrdit nastavení“. V takovém případě však uvidíte na našich službách obsahové články, které nereflektují to, co vás zajímá, a reklamy na produkty, o které jste nikdy neprojevili zájem.

Odvolání nebo udělení souhlasu je také možné provést po přihlášení ve vašem uživatelském účtu na profil.seznam.cz v záložce GDPR a ochrana osobních údajů. V případě nejasností lze využít nápovědu Seznamu nebo váš dotaz či připomínku poslat na adresu ochranaudaju@firma.seznam.cz.