Přejít na obsah

Seznam Grant

Seznam Grant je program určený výhradně pro zástupce neziskového sektoru. Spočívá v roční podpoře vybraných organizací, které získají reklamní prostor na propagaci svých aktivit v hodnotě 120 000 Kč.

Využijte reklamního prostoru české internetové jedničky a oslovte další potenciální dárce. Díky Seznam Grantu se o vašich aktivitách dozví nejen ti, kterým mohou pomoci, ale i ti, kteří vás dokáží podpořit.

Jak Seznam Grant funguje?


1

Žádost

Žádost o účast v ročním programu může skrze formulář vyplnit jakákoli nevládní nezisková organizace či spolek.

2

Odborná porota

Odborná porota vybere z přijatých žádostí dvě desítky těch, které na dobu 12 po sobě jdoucích měsíců získají kredit do reklamního systému Sklik v hodnotě 10 000 Kč měsíčně.

3

Uzavření přihlášek

Termín uzavření přihlášek na grant pro období červen 2023 - červenec 2024 byl 30. dubna 2023.


Komu pomáháme v roce 2024?

40 pečlivě vybraným neziskovým organizacím z celého Česka poskytneme reklamní kredit v hodnotě 120 000 Kč. Neziskovky pak propojíme s agenturami, které jim pomohou s nastavením reklamy a podělí se s nimi o své know-how.

Podpora a pomoc dospělým, dětem i rodinám v obtížných životních situacích.

Dětské krizové centrum

Dětské krizové centrum pomáhá týraným, zneužívaným a zanedbávaným dětem. Zaměřuje se také na děti, které jsou obětí trestného činu nebo šikany a ocitly se v závažné a tíživé životní situaci.

Replug me Education

Cílem Replug me Education je vést lidi ke zdravému vztahu k technologiím i sobě samým. Organizaci tvoří tým psychologů a sociologů, kterým záleží na tom, aby se lidé neztráceli se v online světě.

Domov Sue Ryder

Domov Sue Ryder pomáhá seniorům a jejich rodinám. Cílem organizace je poradit a pomoci ve chvílích, kdy stáří začíná přinášet starosti. Každý by totiž měl mít možnost důstojně zestárnout.

Projekt Šance

Projekt Šance už od roku 1995 pomáhá „dětem ulice“ postavit se na vlastní nohy. Jeho mottem je, že není umění dát někomu v nouzi najíst, ale důležité je naučit ho si na jídlo vydělat.

Best of the Best

Best of the Best motivuje mládež i dospělé k pravidelnému pohybu. Využívá k tomu moderní umění a tanec a pořádá soutěž pro taneční skupiny všech současných stylů.

ŽIVOT 90

Cílem organizace Život 90 je podporovat nezávislost u starších lidí. Usiluje o to, aby ve všedních povinnostech byli co nejsamostatnější, nevzdávali se vlastního úsudku a zůstali součástí společenského života.

Linka bezpečí

Linka bezpečí je dětská telefonická krizová linka pro děti a studenty do 26 let. Služba funguje na čísle 116 111, je zdarma a anonymní. Pro naše klienty jsme k dispozici také na chatu a e-mailu. Pro dospělé, kteří mají starost o děti, provozujeme Rodičovskou linku.

Junák – český skaut

Junák – český skaut, je největší neformální vzdělávací organizace dětí a mládeže v České republice. Zaměřuje se na rozvoj intelektu a sociálních dovedností mladých lidí. Připravuje nové generace, aby byly zodpovědné ke své zemi, přírodě a celé lidské společnosti.

Dobrá rodina

V Dobré rodině věříme, že náhradní rodič možná nezmění celý svět, ale úplně od základu změní život dítěte. Doprovázíme pěstouny, podporujeme adoptivní rodiče a připravujeme zájemce o náhradní rodičovství.

Možnost požádat o Seznam Grant na rok 2023 byla ukončena. V případě, že se chcete zúčastnit Seznam Grantu v roce 2024, vyplňte, prosím, formulář níže. Vybrané organizace informujeme o zařazení do programu e-mailem. Předpokládáme, že vybrané subjekty si správu kampaní povedou samy. K dispozici jim však budou online materiály a případné konzultace a školení odborníků z Skliku.

Požádat o Seznam Grant


Potřebujete poradit?

Pokud máte další otázky, napište nám. Kompletní podmínky přihlášení do Seznam Grantu najdete tady.

Zeptat se