Přejít na obsah

Festival mediálního vzdělávání

V roce 2024 proběhne Festival mediálního vzdělávání v termínu 19. až 22. srpna v Praze. Formou ukázkových lekcí si budete moct vyzkoušet metodiky připravené všemi významnými aktéry, kteří se angažují v oblasti mediálního vzdělávání. Patří mezi ně například JSNS, Zvol si info, Fakescape, Faketicky, UPOL, NYU Prague, Transmision, Elpida či AI dětem. Inspiraci můžete najít i v metodikách připravených knihovnami, jako jsou Městská knihovna v Praze, Městská knihovna Litvínov nebo Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové. Součástí jsou i exkurze do redakcí Seznam Zprávy, TV Nova, Prima TV, České televize apod.

Festival mediálního vzdělávání je třetím setkáním všech významných organizátorů mediálního vzdělávání v ČR a je určen všem, kteří se mediálnímu vzdělávání věnují, či v budoucnu věnovat chtějí. Chcete se třetího ročníku Festivalu mediálního vzdělávání zúčastnit? Nechte nám na sebe e-mailový kontakt a my vám dáme vědět, až na jaře spustíme registrace.

Nechat na sebe kontakt


Gymnázium Na Zatlance, Na Zatlance 1330/11, Praha 5


V případě dotazů neváhejte kontaktovat koordinátora projektu Michala Kaderku na e-mailu či telefonicky na čísle 777 879 481.