Přejít na obsah

Festival mediálního vzdělávání

Ve dnech 15. až 17. srpna 2023 pořádáme na pražském Gymnáziu Na Zatlance druhý ročník Festivalu mediálního vzdělávání. Formou ukázkových lekcí si budete moct vyzkoušet metodiky připravené všemi významnými aktéry, kteří se angažují v oblasti mediálního vzdělávání. Patří mezi ně například JSNS, Zvol si info, Faketicky, Wikimedia ČR, Konsent či Multikulturní centrum. Inspiraci můžete najít i v metodikách připravených knihovnami jako například Městskou knihovnou v Praze, Jihočeskou vědeckou knihovnou České Budějovice nebo Moravskoslezskou vědeckou knihovou v Ostravě.

Třídenní festival nabídne každý den 12 workshopů a 4 návštěvy tuzemských redakcí či agentur působících v oblasti reklamy či PR. Na přesném programu aktuálně pracujeme, a zároveň usilujeme o akreditaci MŠMT, aby si učitelé mohli nechat vstupné proplatit svým zaměstnavatelem. Letošní ročník bude totiž zpoplatněný, a to částkou 2 000 Kč bez DPH, pokud se přihlásíte do konce května.


Možnost registrace na festival otevřeme přibližně v polovině dubna. Pokud už nyní víte, že se budete chtít zúčastnit, nechte nám na sebe e-mailovou adresu, na které vás budeme o přesném termínu spuštění registrací včas informovat.

  • Zadané údaje zpracováváme dle těchto podmínek

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat koordinátora projektu Michala Kaderku na e-mailu či telefonicky na čísle 777 879 481.